Księga Gości

kliknij tutaj, żeby dodać wpis

23.08.2016 - 23:04 - mama pana mlodego

Wesele się odbyło. Tak można by powiedzieć, gdyby było wszystko ok. Ale ok. to zbyt mało, wesele było niezwykłe, piękne, urocze. Oczywiście ukłony kieruję do właścicieli , bo to Oni zadbali o to , aby Młoda Para i Goście przeżyli w "Arkadii" najcudowniejsze chwile w życiu. Bajkowe przyjęcie w bajkowym nastroju to pełen profesjonalizm z najwyższej półki sal weselnych. A i o wykwintnej kuchni można by wiele powiedzieć, a najlepiej przekonać się o tym na własnym podniebieniu i przybyć do "Arkadii" i w cudownym nastroju bawić się właśnie tam! Aż żal nad ranem opuszczać stoły i żegnać się z parkietem. Brawa, brawa, brawa dla Pani Kasi, Pana Leszka i personelu. A wesele miało miejsce w roku 2016, w miesiącu sierpniu a był to 13.

komentuj      

02.09.2016 - 11:16 - arkadia

Dziękujemy wspaniałej Młodej Parze i cudownym Rodzicom, a szczególnie mamie Pana Młodego Pani Agnieszce oraz wszystkim Gościom, za uznanie, wspaniałą zabawę i spędzone razem chwile w Sali Bankietowej ARKADIA.
Pozdrawiamy serdecznie.

05.05.2016 - 14:24 - Krist

Przepiękna sala na ślub. Polecam wszystkim!

WWW

komentuj      

12.05.2015 - 20:13 - SERDECZNE PODZIĘKOWANIA

Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Kasi i Panu Leszkowi za obsługę naszej uroczystości ślubnej i weselnej. Pomysł z filmowaniem na dwie kamery wspaniały, pełen profesjonalizm. Pani Kasia tak nakręciła nasz film, że obydwoje z mężem czuliśmy się jak gwiazdy filmowe. Kunszt artystyczny przy doborze i łączeniu utworów muzycznych do danej chwili ślubu i wesela przerósł nasze oczekiwania, był wyśmienity. Poziom naszego filmu jest tak wybitny, że niejeden światowy reżyser nie powstydziłby się jego.
Pani Kasia to przemiła osoba, która zawsze była z nami w stałym kontakcie i chętnie odpowiadała na nasze wszelkie pytania.
Bardzo serdecznie dziękujemy też Panu Leszkowi, który był kierowcą naszego zabytkowego, luksusowego auta Ford a Murray. Klasa sama w sobie. Samochód przeniósł nas i wszystkich gości w dawne czasy. I duchem i ciałem przenieśliśmy się jakby do bajkowej krainy. Auto zrobiło oszałamiające wrażenie na gościach. Pan Leszek jest osobą bardzo sympatyczną, która swoim czarem, uśmiechem, potrafi tak zająć rozmową, że w drodze na ślub i wesele zapomina się o stresie ślubnym.
Pani Kasia i Pan Leszek to duet dwójki profesjonalistów, dwie artystyczne dusze, pełne ciepła i wrażliwości. Duet nie do pobicia, niezastąpiony, duet wspaniały.
Jeśli szukacie kamerzystki to z całego serca polecamy Panią Kasię, zaś jako kierowcę szczerze polecamy Pana Leszka. Nie znajdziecie lepszego duetu. Każdej Parze Młodej z serca polecamy, na pewno nie pożałujecie wybierając Panią Kasię i Pana Leszka:)

Z pozdrowieniami,
Ania i Michał

07.10.2014 - 20:25 - rafalki

Jeśli marzycie o ślubie z bajki wybierzcie właśnie ten samochód, ale tylko z tym kierowcą !:) Samochód był sensacją nie tylko dla naszych gości weselnych !:) Właściciel samochodu czyli kierowca to człowiek przesympatyczny i bardzo pozytywny. Swoim ciepłym słowem i niekiedy żartem dbał aby nasz stres w drodze do kościoła był jak najmniejszy :) Szczerze polecamy ! I bardzo dziękujemy ;)

Iza i Rafał

komentuj      

13.09.2014 - 11:31 - a.a.a.

23.08.2014 bralismy ślub. jesteśmy baaardzo zadowoleni podejściem meega profesjonalnym do klienta. auto FORD MURAY zrobił na gościach piorunujące wrażenie. Moja ciocia sama nie wiedziała czy iść do Nas czy stać-zamurowało ją. kierowca naprawdę baardzo przyjemny. cenę również maja bardzo przystępną :).
POLECAMY :)
Jeszcze raz baardzo serdecznie dziękujemy:)
Ania i Paweł

komentuj      

14.11.2013 - 17:11 - Asia i Paweł

Kapitalny montaż, świetne ujęcia, dobrze dobrana oprawa muzyczna filmu :) Polecamy wszystkim, którzy chcą, aby ich ślub i wesele było nagrane profesjonalnie, ciekawie, wesoło i bez najmniejszej nudy :) ponad trzy godziny filmu minęły bardzo szybko - tak miło się ogląda :) Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za miłą obsługę i profesjonalizm :)

komentuj      

23.10.2013 - 17:00 - Monika i Przemek

Serdeczne podziękowania dla Pani Kasi, za uwiecznienie tych wyjątkowych chwil. Jesteśmy bardzo zadowoleni przemiłą obsługą i ogromnym zaangażowaniem. Profesjonalizm sprawił, że wracają wspomnienia a dzięki filmowi możemy to przeżywać ''jeszcze raz''. Polecamy wszystkim. Pozdrawiamy i do zobaczenia. Monika i Przemek 14.09.2013

komentuj      

19.08.2013 - 18:01 - Dorota i Mateusz

Ford A Murray zrobił na gościach piorunujące wrażenie, wszyscy byli zachwyceni autem. Na filmie z wesela prezentuje się oszałamiająco. Profesjonalne podejście do klienta, punktualność oraz bardzo sympatyczny kierowca wyróżniają firmę na tle innych. Jeżeli szukacie idealnego samochodu do ślubu za przystępną cenę to dobry adres:).

Serdecznie polecamy!

Dorota i Mateusz

07.08.2013 - 22:54 - Asia I Tomek

Kasiu, chcielibyśmy z całego serca podziękować Ci za Twoja ciężka prace na naszym weselu.
Płytka z filmem jest profesjonalnie zrobiona i wszystkim się bardzo podoba. Uwieczniłaś wspaniale wszystkie najważniejsze chwile w dniu naszego ślubu.
Bardzo podoba nam się pomysł z dwoma kamerami w trakcie ceremonii ślubnej i podczas pierwszych minut wesela.
Jesteśmy pod wielkim wrażeniem Twojego profesjonalizmu, zaangażowania i wyczucia chwili

Chcielibyśmy również podziękować Panu Leszkowi, za wspaniały samochód który zrobił olbrzymie wrażenie na wszystkich naszych gościach. Do tej pory wspominany jest jako jedna z największych atrakcji wesela. Dziękujemy za miły czas podczas jazdy do Kościoła i na salę weselną oraz za uwiecznienie naszych pierwszych chwil małżeństwa.

Polecamy Kasie i Leszka bez żadnego wahania. Wszystko krzyczało profesjonalizmem.

Ściskamy Was mocno i bardzo ciepło pozdrawiamy.
Asia I Tomek Wielgo

e-mail

09.07.2013 - 21:29 - Magda i Igor

Pan Leszek niezwykle miły i uprzejmy.

Pomimo wyboistej drogi dojazdowej zjawił się zabytkowym Fordem A długo przed czasem (by goście nacieszyli oczy), delikatnie udekorował auto (odradzam tak piękne auto dekorować samemu - tam naprawdę nic więcej nie trzeba) i udaliśmy się na ślub, dalej do hotelu.

W trakcie drogi Pan Leszek był duszą towarzystwa - sam w klimacie lat dwudziestych (zabiera też kilka kapeluszy w zapasie) rozbawiał nas piosenkami i dowcipami.
Auto cudowne - zarówno zzewnątrz, jak i w środku.

Jazda Fordem A to niesamowita podróż w czasie - takich doznań się nie zapomina.

Leszek (niezwykle miły) również wziął udział w uroczystości w kościele, złożył nam też życzenia. Pozostał również dłuższą chwilę na weselu (by każdy, kto chce, mógł zrobić zdjęcie przy tym aucie).
Był przemiły dla gości, którzy zechcieli wsiąść do auta.

To auto to doskonały pomysł, nie tylko na wesele w stylu lat dwudziestych.

Gorąco pozdrawiamy,
Magda i Igor

e-mail

komentuj      

[1] [2] [3]


Rodzaj skórki: wood, book