Księga Gości

kliknij tutaj, żeby dodać wpis

25.10.2016 - 20:31 - Emilia i Arek

Polecamy bardzo salę weselną Arkadia i panią Kasie kamerzystke :) Sala piękna, jedzenie bardzo dobre, obsługa bardzo miła, a pani Kasia nagrała nam przepiękny film:) Dziękujemy bardzo:)

komentuj      

23.08.2016 - 23:04 - mama pana mlodego

Wesele się odbyło. Tak można by powiedzieć, gdyby było wszystko ok. Ale ok. to zbyt mało, wesele było niezwykłe, piękne, urocze. Oczywiście ukłony kieruję do właścicieli , bo to Oni zadbali o to , aby Młoda Para i Goście przeżyli w "Arkadii" najcudowniejsze chwile w życiu. Bajkowe przyjęcie w bajkowym nastroju to pełen profesjonalizm z najwyższej półki sal weselnych. A i o wykwintnej kuchni można by wiele powiedzieć, a najlepiej przekonać się o tym na własnym podniebieniu i przybyć do "Arkadii" i w cudownym nastroju bawić się właśnie tam! Aż żal nad ranem opuszczać stoły i żegnać się z parkietem. Brawa, brawa, brawa dla Pani Kasi, Pana Leszka i personelu. A wesele miało miejsce w roku 2016, w miesiącu sierpniu a był to 13.

komentuj      

02.09.2016 - 11:16 - arkadia

Dziękujemy wspaniałej Młodej Parze i cudownym Rodzicom, a szczególnie mamie Pana Młodego Pani Agnieszce oraz wszystkim Gościom, za uznanie, wspaniałą zabawę i spędzone razem chwile w Sali Bankietowej ARKADIA.
Pozdrawiamy serdecznie.

05.05.2016 - 14:24 - Krist

Przepiękna sala na ślub. Polecam wszystkim!

WWW

komentuj      

12.05.2015 - 20:13 - SERDECZNE PODZIĘKOWANIA

Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Kasi i Panu Leszkowi za obsługę naszej uroczystości ślubnej i weselnej. Pomysł z filmowaniem na dwie kamery wspaniały, pełen profesjonalizm. Pani Kasia tak nakręciła nasz film, że obydwoje z mężem czuliśmy się jak gwiazdy filmowe. Kunszt artystyczny przy doborze i łączeniu utworów muzycznych do danej chwili ślubu i wesela przerósł nasze oczekiwania, był wyśmienity. Poziom naszego filmu jest tak wybitny, że niejeden światowy reżyser nie powstydziłby się jego.
Pani Kasia to przemiła osoba, która zawsze była z nami w stałym kontakcie i chętnie odpowiadała na nasze wszelkie pytania.
Bardzo serdecznie dziękujemy też Panu Leszkowi, który był kierowcą naszego zabytkowego, luksusowego auta Ford a Murray. Klasa sama w sobie. Samochód przeniósł nas i wszystkich gości w dawne czasy. I duchem i ciałem przenieśliśmy się jakby do bajkowej krainy. Auto zrobiło oszałamiające wrażenie na gościach. Pan Leszek jest osobą bardzo sympatyczną, która swoim czarem, uśmiechem, potrafi tak zająć rozmową, że w drodze na ślub i wesele zapomina się o stresie ślubnym.
Pani Kasia i Pan Leszek to duet dwójki profesjonalistów, dwie artystyczne dusze, pełne ciepła i wrażliwości. Duet nie do pobicia, niezastąpiony, duet wspaniały.
Jeśli szukacie kamerzystki to z całego serca polecamy Panią Kasię, zaś jako kierowcę szczerze polecamy Pana Leszka. Nie znajdziecie lepszego duetu. Każdej Parze Młodej z serca polecamy, na pewno nie pożałujecie wybierając Panią Kasię i Pana Leszka:)

Z pozdrowieniami,
Ania i Michał

07.10.2014 - 20:25 - rafalki

Jeśli marzycie o ślubie z bajki wybierzcie właśnie ten samochód, ale tylko z tym kierowcą !:) Samochód był sensacją nie tylko dla naszych gości weselnych !:) Właściciel samochodu czyli kierowca to człowiek przesympatyczny i bardzo pozytywny. Swoim ciepłym słowem i niekiedy żartem dbał aby nasz stres w drodze do kościoła był jak najmniejszy :) Szczerze polecamy ! I bardzo dziękujemy ;)

Iza i Rafał

komentuj      

13.09.2014 - 11:31 - a.a.a.

23.08.2014 bralismy ślub. jesteśmy baaardzo zadowoleni podejściem meega profesjonalnym do klienta. auto FORD MURAY zrobił na gościach piorunujące wrażenie. Moja ciocia sama nie wiedziała czy iść do Nas czy stać-zamurowało ją. kierowca naprawdę baardzo przyjemny. cenę również maja bardzo przystępną :).
POLECAMY :)
Jeszcze raz baardzo serdecznie dziękujemy:)
Ania i Paweł

komentuj      

14.11.2013 - 17:11 - Asia i Paweł

Kapitalny montaż, świetne ujęcia, dobrze dobrana oprawa muzyczna filmu :) Polecamy wszystkim, którzy chcą, aby ich ślub i wesele było nagrane profesjonalnie, ciekawie, wesoło i bez najmniejszej nudy :) ponad trzy godziny filmu minęły bardzo szybko - tak miło się ogląda :) Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za miłą obsługę i profesjonalizm :)

komentuj      

23.10.2013 - 17:00 - Monika i Przemek

Serdeczne podziękowania dla Pani Kasi, za uwiecznienie tych wyjątkowych chwil. Jesteśmy bardzo zadowoleni przemiłą obsługą i ogromnym zaangażowaniem. Profesjonalizm sprawił, że wracają wspomnienia a dzięki filmowi możemy to przeżywać ''jeszcze raz''. Polecamy wszystkim. Pozdrawiamy i do zobaczenia. Monika i Przemek 14.09.2013

komentuj      

19.08.2013 - 18:01 - Dorota i Mateusz

Ford A Murray zrobił na gościach piorunujące wrażenie, wszyscy byli zachwyceni autem. Na filmie z wesela prezentuje się oszałamiająco. Profesjonalne podejście do klienta, punktualność oraz bardzo sympatyczny kierowca wyróżniają firmę na tle innych. Jeżeli szukacie idealnego samochodu do ślubu za przystępną cenę to dobry adres:).

Serdecznie polecamy!

Dorota i Mateusz

07.08.2013 - 22:54 - Asia I Tomek

Kasiu, chcielibyśmy z całego serca podziękować Ci za Twoja ciężka prace na naszym weselu.
Płytka z filmem jest profesjonalnie zrobiona i wszystkim się bardzo podoba. Uwieczniłaś wspaniale wszystkie najważniejsze chwile w dniu naszego ślubu.
Bardzo podoba nam się pomysł z dwoma kamerami w trakcie ceremonii ślubnej i podczas pierwszych minut wesela.
Jesteśmy pod wielkim wrażeniem Twojego profesjonalizmu, zaangażowania i wyczucia chwili

Chcielibyśmy również podziękować Panu Leszkowi, za wspaniały samochód który zrobił olbrzymie wrażenie na wszystkich naszych gościach. Do tej pory wspominany jest jako jedna z największych atrakcji wesela. Dziękujemy za miły czas podczas jazdy do Kościoła i na salę weselną oraz za uwiecznienie naszych pierwszych chwil małżeństwa.

Polecamy Kasie i Leszka bez żadnego wahania. Wszystko krzyczało profesjonalizmem.

Ściskamy Was mocno i bardzo ciepło pozdrawiamy.
Asia I Tomek Wielgo

e-mail

[1] [2] [3]


Rodzaj skórki: wood, book